تور بیشه پیرتو

تور بیشه پیرتو2019-11-12T13:37:09+00:00

توضیحات پروژه

تور بیشه پیرتو آژانس مسافرتی گردشگری الیاسی لرستان خرم آباد
اطلاعات تور
قیمت 30,000 تومان
اعتبار از 1 مهر تا 1 فروردین
درجه سختی آسان
مسافت با ماشین 2 ساعت و ۱۵دقیقه
میزان پیاده روی ۵ دقیقه
مدت اقامت 1 روز
نوع سفر زمینی – مینی بوس
برنامه سفر
محل تجمع پارک صخره ای
ساعت تجمع 6:30 صبح
ساعت شروع حرکت 7:00 صبح
ساعت بازگشت 8:00 شب

امکانات تور

لوازم همراه

  • يک وعده صبحانه

  • یک وعده ناهار

  • یک وعده عصرانه

  • زیرانداز

  • وسايل شخصي

  • کفش مناسب پیاده روی یا کوهنوردی

  • لباس اضافه جهت آب تني

توضیحات

بیشه پیرتو دورود

دورود به سبب همسایگی اشترانکوه ، رودخانه دز و رودخانه سزار ، موطن زیبایی های طبیعی بکر و منحصر به فردی است . یکی از این زیبایی ها که از جاذبه های گردشگری لرستان محسوب میشه ، بیشه پیرتو است.

بیشه پیرتو ، مجتمعی از زیبایی های طبیعته ، از درخت های خوشرنگ و چشم نواز گرفته ، تا پوشش گیاهی مخملی که به واسطه ی جریان همیشگی آب در آن منطقه به وجود اومده . از صخره های با صلابت قدرتمند تا نورافشانی خورشید لابه لای درختان سر به فلک کشیده . اما اینها تنها بخشی از زیبایی باین بیشه است . در فصل پائیز ، درست زمانی که درختان شروع به تغییر رنگ می کنن و برگ های درختان شروع به ریزش می کنه ، نقاشی بی نظیری را به تصویر می کشد .

تصور کنید درختانی با طیفی از رنگ های بسیار زیبای نارنجی ، سرخ آتشین ، زرد کهربایی و اخرایی ، تلفیق بشن با تلألؤ نورخورشید ، آدمی مبهوت این حجم از زیبایی میشود ، بدون اینکه ذره ای از دیدن این زیبایی ها خسته و یا حتی براش تکراری شود. هوای مطبوعش برای گذراندن ساعات فراغت در فصل های گرم سال ، بی نظیر است .

مسیر دسترسی به بیشه پیرتو

برای رسیدن به بیشه پیرتو ، باید از سمت جاده آبشار بیشه حرکت کنید ، بهتره که زمان سفر ، در فصل گرم ، کلاه آفتابی و لباس اضافه همراه خودتون داشته باشید . کفش راحتی به پا کنید تا بتوانید از همه ی زیبایی های این مکان را ، از صخره ها و بلندی ها ، تا طبیعت فراخ دیدن کنید . یه دوربین عکاسی خوب به همراه داشته باشید ، چون مطمئنا بعد از دیدن بیشه پیرتو ، دوس دارید برای همیشه تصاویری از این طبیعت زیبا را برای خودتان ثبت کنید و به دیگران هم این منطقه را معرفی کنید .

گالری تصاویر